Stan skóry po wycięciu ropnia

Wiatm jakis czas temu zranilem sie szlifierka w palec. I zrobil sie babel z ropa lekarz wycial caly babel. Chodzi o to, ze skora po wyciexiu nie xhce odrosnac. Rana juz sie zabliznila ale skora dalej niw odrasta. Nie wiem co robic. Do lejarza nie pojde bo jwstem za granica a nie mam wykupionego ubezpieczenia. Kolor jest podobny do skory jednak przy zimnie jest lekko fioletowo rozowa bardzo nieznacznie zmienia kolor.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że usunięty został również fragment tkanek miękkich, które nie odrosną i palec pozostanie nieco zdeformowany. Trudno mi to stwierdzić bez przeprowadzenia badania.