Stan warg sromowych po zabiegu labioplastyki

Witam! 1.07.2014 r ze względu na przerost warg sromowych mniejszych miałam wykonany laserowy zabieg labioplastyki. Ranę okładałam rivanolem, psikałam octaniseptem wg zaleceń lekarza. Po tygodniu szwy zostały zdjęte. 3-4 dni później rany zaczęły się rozchodzić. Pojawiła się ziarnina. Dowiedziałam się, że rana jedynie będzie goiła się dłużej. Aktualnie mija rok od zabiegu, warg praktycznie nie mam, zostały dosłownie strzępy, i obtarcia podczas współżycia... Czy można coś zrobić z bólem i wyglądem?

Witam,

Trudno doradzić Pani, nie wiedząc jaki był stan przed zabiegiem a jaki jest stan aktualny. Proszę się zgłosić do swojego lekarza, który wykonywał zabieg, na Pewno Państwo ustalą prawidłową drogę postępowania ( korekta/rekonstrukcja).

Pozdrawiam serdecznie