Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 3 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stan wyczerpania psychicznego i fizycznego u 15-latka

Witam serdecznie.Moj 15 letni syn jest w stanie wyczerpania psychicznego i fizycznego. Zaniedbywany, bez nomalnego odzywiania, wczesniej z problemami jelitowymi. Przewlekle zapalenia jelit. Schudl 16 kg, ojciec twierdzi, ze sie odchudza lub ma anoreksje. W rozmazie krwi Monocytes1.6, Neutrophils8.3, Eosinophils 0.46. ma silna alergie na kota , mimo to mieszka z kotem 2.5 roku. Bardzo martwie sie o zakazenie organizmu, posocznice.
KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu

Dzień dobry, proszę zgłosić się po poradę do lekarza pierwszego kontaktu oraz psychologa. Na odległość nie można nic więcej Pani doradzić. Pozdrawiam

Dietetyk, psychodietetyk. Członek Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.
0

Nie rozumiem sytuacji, w której otwarcie pani stwierdza, że syn jest zaniedbywany. Skoro ma alergię na sierść i ma w związku z tym problemy zdrowotne - raczej jasnym jest, że nie powinien żyć z kotem pod jednym dachem. Jeżeli nie odżywia się regularnie - proszę o to zadbać. Niestety po tym opisie nie można stwierdzić co się dzieje z synem - być moze jest to depresja wynikająca z ogólnej sytuacji i codziennego funkcjonowania? Polecam skonsultować się z lekarzem poz i wykonać niezbędne badania, a ponadto zasięgnąć porady psychologicznej (która wydaje mi się wskazana zarówno dla syna, jak i dla Państwa jako rodziców którzy wiedzą, że ich syn "jest zaniedbany i wyczerpany psychofizycznie").

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy