Stan zapalny a krwawienie między miesiączkami

Witam,Mam problem.Udałam się do ginekologa,aby mi przepisał antykoncepcję,miałam badania i wyszło,że mialam stan zapalny,używałam macmiror 500 następnie dostałam okres 17września,pare dni później udałam się na kontrolę i okazało się,że jest ok.Od 27wrzesnia do 2październiak zaczęłam plamić,a kolejne 2 dni to plamienia krwiste,lekarz stwierdził,że jest to przez antykoncepcję,przez 6dni było ok,ale dzisiaj znowu zaczęłam plamić na brązowo,a miesiączkę mam mieć 17.10. Proszęo pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie potrafię powiedzieć co konkretnie wywołało takie objawy. Nie mniej jednak nie można wykluczyć iż rzeczywiście wynika to ze stosowania antykoncepcji ale tak z nawrotu infekcji czy też obecności nadżerki czy polipa w jamie macicy.