Stan zapalny błony śluzowej żołądka i mdłości

Witam. Mam 36lat mam mdlosci od dziesieciu miesiecy tm jamy brzusznej ok badania od rodzinnego proby watobowe cukier trzustka dobrze mam anemie zelazo wysokie ferrytyna ok cukier tez nie qiemco dalej zoladek nie trawi mdlosci coraz silniejsze biore tribux od kilku dni omeprazol 40 gastroskopia stan zapalny atrofia blony sluzowej zoladka prosze o pomoc

Piotr Pilarski

To mogą być objawy zapalenia żołądka. Sugeruję dalej brać zapisane leki i zobaczyć czy po 2 tygodniach objawy zmniejszą nasilenie.

Pozdrawiam.