Stan zapalny i liczne pęcherzyki Nabotha na szyjce macicy

Witam. Mam stan zapalny i liczne pęcherzyki nabotha na szyjce. Jestem przerażana. czy mam sie czego obawiać ?? na wyniki z cytologo musze czekac bo dopiero dzis mialam robiomą . pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
torbiele Nabotha nie są niczym groźnym. Proszę spokojnie poczekać na wynik cytologii, od niego zależy dalsze postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Spokojnie, nie ma powodu do nadmiernego niepokoju. Pęcherzyki Nabotha często znikają samoistnie, chociaż mają tendencjęe do nawrotów. Proszę spokojnie czekać na wynik cytolgii i wizytę u ginekologa.