Stan zapalny i obrzęk stóp, kolan, łokci i nadgarstków

Czy stan zapalny i potężny obrzęk stóp kolan łokci nadgarstkow i palców u rąk może mieć związek ze stawem rzekomym kości lódeczkowatej bądź ukruszonym zebem? Ponad tydzień temu zaczęło się od ogromnego bólu obu pięt rano i z dnia na dzień atakowane są kolejne stawy aż do palców rąk i pleców tak że już praktycznie nie mogę funkcjonowac. Lekarz rodzinny przepisał mi biofenac i masc ketonal ale słaby efekt i dal skierowanie do reumatologa. Ból jest największy rano a opuchlizna wieczorem. Pomocy

Witam. Opisane objawy nasuwają podejrzenie chorób reumatycznych w związku z czym konieczna jest konsultacja z odpowiednim specjalista. Raczej nie mają one związku ze zmianami w kości łódeczkowatej ani ukruszonym zebem.