Stan zapalny jelit w kolonoskopii

Witam.Rok temu kolonoskopia makroskopowo ok a wycinki niewielki przewlekły nieswoisty stan zapalny jelit.Teraz kolonoskopia ok jak również wycinki bez zmian.Oraz kalprotektyna 225ug/g-wyrażny proces zapalny.Krew utajona w kale dodatnia,bóle brzucha i biegunki,anemia.O czym to świadczy skoro kolonoskopia z wycinkami ok??Gastroskopia z wycinkami Celiakia marsh 3a.TK jamy brzusznej krótkoodcinkowe 3 cm zwerzenie światła jelita krętego mogące odpowiadać przewlekłym zmianom IBD.Zmian czynnych nie ma

Z tego co Pani podaje to :
1. Ma Pani celiakie - dieta bezglutenowa bezwzględna , żelazo i kwas foliowy 5 1x dziennie
2iem do jelita cienkiego i tak wycinki
Pentasa 1,0 grama 3-0-1 tabl dziennie
Prawdopodobnie indukcja dwumiesięczna sterydem ENTOCORT 3 mg 3 tabl rano
Monitorowanire kalprotektyny, morfologii żelaza , prób wątrobowych i nerkowych
Po potwierdzeniu wycinkowym lub endoskopowym możeliwe że immunoterapia - atzathiopryna 50 2,5 mg na kg masy ciała w 2 dawkach podzielonych na dobę