Stan zapalny na skórze u dziecka

corka od trzech lat jest pod opieką alergologa i dermatologa azs najgorzej jest napupie .byla w szpitalu poniewaz zrobil sie stan zapalny latem było całkiem niezle a teraz znowu sie pogarsza,,bierze duzo lekow czy to dlugo tak bedzie na co mam uwazac

Milena Lubowicz

Niestety nie mogę udzielić konkretnej poprawy gdyż nie wiem jakie leki Pani bierze, jakie czynniki zaostrzają chorobę, czy dziecko jest na coś uczulone. Proponuję porozmawiać z dermatologiem.
Pozdrawiam