Stan zapalny pochwy utrzymujący się już przez długi czas

Witam.
Mam pytanie dotyczące mojej grzybicy, której nie mogę się pozbyć już od dłuższego czasu. Zrobiłam wymaz bakteriologiczny, na którym widniały następujące bakterie: entorokokus fekalis 1+ eszerichia coli 1+ candida albicans 3+ .

Czy z tych wyników można coś wyczytać, co one oznaczają?
Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Cierpi Pani na infekcję pochwy dwoma bakteriami (pierwsze dwa wymienione przez Panią patogeny) i jednym gatunkiem grzyba (ostatni). Dominują grzyby. Konieczne jest leczenie preparatem o szerokim spektrum działania- takim, który obejmie zarówno obie bakterie, należące do różnych grup, jak i grzyba. Pani lekarz z pewnością dobierze odpowiedni środek.
Pozdrawiam serdecznie!