Stan zapalny układu pokarmowego

witam od 2 lat mam problemy z ukladem pokarmowym jestem w trakcie diagnostyki crohna ale wyniki z kolonoskopi przychodza rozne ze razlekki przewlekly stan zapalny 2kol ze dobrze czekam na enterografie ale dalej biegunkuje schudlam do 45 kg celiaki nie mam bo byly robione badania ciagle walcze tez z anemia gastr kazal isc do imunologa ze to moze jakas choroba imunologiczna mam jeszczerumien guzowaty stalego gastrologa nie mam bo nie wiem do kogo sie juz zglosic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto podkreślić, że powinna Pani leczyć się u jednego specjalisty gastrologa, który oceni obraz kliniczny całościowo. Po drugie, tak jak zalecił gastrolog powinna się Pani skontrolować u specjalisty immunologa.