Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stan zapalny w obrębie stawu skokowego

Witam.4 dni temu otrzymałam 1 ampułkę diprophosu /staw skokowy/ z powodu stanu zapalnego. Wcześniej nigdy nie miałam stanu zapalnego. Ból w zasadzie ustał ale czuję sztywność stawu skokowego /zwłaszcza wieczorem/ lekki jakby reumatyczny ból oraz dzisiaj pojawił się ból miejscowy pod piętą. Czy to normalna reakcja po podaniu zastrzyku - sztywność i uczucie jakby staw nie był mój? Jeszcze jedno pyt: jak długo diprophos utrzymuje się w organizmie i do kiedy mogą pojawić się skutki uboczne?Dziękuję
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Aleksander Ropielewski Stażysta/Rezydent, Kraków
79 poziom zaufania

Lek już się wchłonął i został zmetabolizowany. Ewentualne dolegliwości bólowe moga wynikać z utrzymywania się przyczyny stanu zapalnego oraz niewłąściwego podania leku. Bez przeprowadzenia badania trudno mi powiedzieć coś więcej.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety