Stany depresyjne, bóle w klatce piersiowej, zmęczenie

Witam. Moje problemy zaczęły się 12 lat temu, gdy będąc w ciąży miałam bardzo duże obrzęki, a waga w ciągu 1,5 miesiąca wzrosła o 18 kg. Po porodzie waga nieznacznie spadła, ale pomimo diety, uprawiania sportu trzyma się nadal. Od 2 lat doszły opuchnięte dłonie,twarz,chrypka,stany depresyjne, ból w klatce piersiowej,wypadanie włosów, ciągłe zmęczenie, a ostatnio obustronny ucisk w dolnej części szyi. Wyniki krwi w normie oprócz MCV (80), poziom TSH 3,5 . Mam 34 lat, lekarz mówi, że to stres???

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza