Stany depresyjne i bezsenność po odstawieniu tabletek nasennych

Witam, mam pytanie. Przez miesiąc stosowałam tabletki nasenne a konkretnie nasen, niestety po pewnym czasie regularnego stosowania przestały pomagać. Od kiedy je odstawiłam mam stany depresyjne, bezsenność z która walczyłam, jestem nerwowa, pobudzona. Co mam robić. I czy sa jakieś metody które pomogą mi w uregulowaniu snu?

Dzień dobry, sądzę, że najlepiej byłoby zająć się przyczyną opisywanych objawów. No skoro jest zły nastrój, nerwowość, bezsenność, to chyba nie bez powodu. Na samo uregulowanie snu może Pani spróbować następującego sposobu - kłaść się wtedy kiedy jest Pani śpiąca, jeśli się Pani wybudzi i nie może zasnąć proszę wstać i zrobić w domu jakąś czynność, za którą Pani nie przepada - np. prasowanie

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza