Stany depresyjne i zmęczenie u 23-letniej osoby

Witam, moje samopoczucie doprowadza mnie do obłędu mam 23 lata a , jestem ospała, mam stany depresyjne,wypadające włosy,cholesterol 380, nieregularne miesiączki,kołatanie i przeskakiwanie serca,tachykardia,duże wahania nastroju, bóle kończyn, duże zmęczenie, ważę 85 kg 165cm wzrost, mimo że styl życie od lat nie ulegał zmianie tsh: 3,7 lekarz twierdzi że jest wszystko w porządku ale ja wiem żę nie jest nie wiem gdzie się z tym udać

Witam Panią.
Nasze ciało i psychika pozostają w stałej zależności – jeżeli mamy problemy zdrowotne, może to wpłynąć na nasze samopoczucie, uruchamiać różne lęki, powodować że potrzebujemy więcej uwagi i wsparcia ze strony innych ludzi. Nasze nastawienie może wpływać na przebieg leczenia. A czasem jest tak, że różne dolegliwości somatyczne są „zaszyfrowanymi” komunikatami ze sfery nieświadomej o tym, że coś dla nas trudnego dzieje się w naszej psychice. Dlatego, jako uzupełnienie badań lekarskich, może Pani skorzystać z pomocy psychologicznej.
Serdecznie pozdrawiam,
MB

Witam,
Zachęcam do konsultacji z.lekarzem do którego ma Pani zaufanie, aby prowadził całościowe badania somatyczne. Dodatkowo polecam kontakt z psychoterapeutą, który pomoże poradzić sobie ze złym samopoczuciem.
Pozdrawiam serdecznie