Stany depresyjne u 30-latki

Potrzebuje pomocy, nie wiem co robić..przypuszczam że mam depresje, może coś gorszego się ze mną dzieje bo już zupełnie tracę kontrolę nad swoim życiem. Mam ciągłą huśtawkę nastrojów, gdy uda mi się na chwilkę dojść do siebie, poczucie beznadziei, smutku, braku energii i jakiegokolwiek sensu w życiu wraca. To trwa już kilka lat, ostatnio zauważyłam, że jestem roztargniona, mam kłopoty z zapamiętywaniem prostych rzeczy czy to ma związek z moim samopoczuciem? Co mam robić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę i/lub psychoterapeutę, którzy po osobistym zbadaniu, określą najlepszą formę leczenia dla Pani.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza