Stany kilkudniowego nadużywania alkoholu

Witam mam problem ze swoim facetem . Mianowicie chodzi o to ze moj facet lubi wypic ale to nie jest tak ze wypije i przestanie tylko trwa to od 3 do 5 dni na okraglo nie czezwiejac jest wolgarny nie pamieta ile dni pil Kiedy wyczezwieje jest ok na dwa tygodnie i znowu to samo obiecuje ze nie bedzie pil ale powtarza sie to Kiedy mowie mu ze ma z tym problem denerwoje sie i mowi ze nie ma bardzo prosze o porade w jaki sposob moge mu pomoc

Witam,
nie można pomóc komuś, kto tej pomocy nie chce. Może Pani jedynie rozmawiać z partnerem, mówić jak jego stan wpływa na Panią. Proszę też zastanowić się jak Pani się czuje w tej relacji. Dopiero kiedy Pani partner przyzna się, że ma problem i potrzebuje pomocy będzie można coś zrobić.
Poadrawiam

Witaj! Niestety nie ma możliwości zmusić kogoś do leczenia. Możesz jedynie rozmawiać - dużo rozmawiać. Możesz spróbować zastosować kilka podstępów aby przekonać go do leczenia u psychoterapeuty. Możesz również udać się do MOPSU i poprosić o pomoc ;-) Czasami ktoś z zewnątrz o wiele bardziej oddziałuje na nas niż ktoś z rodziny.

Pozdrawiam serdecznie
http://psychopedagog.eu