Stany lękowe i arytmia serca

Witam. Od roku leczę się na stany lękowe. Niedawno wykryto u mnie arytmię lewo komorową 1 pob/244 rejestr. Na wyniku holter pokazało maksymalna częstość rytmu serca 123 uderzeń, minimalna 39 uderzeń na minutę. Raz brdykardia, a raz tachykardia. Dostałam Bisocard 2,5 mg rano ale boję się go brać. Bardzo często dostaję ataków paniki. Biorę lerivin30 , parogen, xanax. Doszły jeszcze trudności z oddychaniem, muszę odkaszlnąć żeby lepiej się poczuć. USG wykazało dużo zaburzeń rytmu serca.

Niestety nie pisze Pani jaką formę terapii stosuje na swoje stany lękowe - czy farmako-, czy psychoterapię. Zdecydowanie polecam stosować się do zaleceń specjalisty-kardiologa, który ustalił formę leczenia Pani problemów z sercem - w końcu była Pani u specjalisty, a nie - jak to się mówi - "u szewca". Drugą sprawą niezmiernej wagi jest podjęcie przez Panią psychoterapii mającej na celu pracę nad atakami paniki i lękiem. Szczególnie polecam terapię poznawczo-behawioralną, która ma w tym zakresie mnóstwo efektywnych metod. Powodzenia!