Stany lękowe i napady lęku panicznego u 28-latki

Witam Serdecznie, Od roku mam stany lękowe, napady lęku panicznego i tym podobnie... Stresuje sie wszystkim, denerwuje i jak przychodzi atak boli mnie tył glowy i sztywnosc karku. Bylam na badaniach, mri glowy, eeg, dopler tetnic szyjnych, kardiolog wszystko ok. Z czego te napady lęku ? prosze o pomoc, bo sie po prostu wykończe :(

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza