Stany lękowe i towarzyszące im odrealnienie

Witam, mam od niedawna stany lekowe. Tydzien temu w jakis sposob pozbylam sie depresji... teraz towarzysza mi stany lekowe, mam odrealnienie, scisk w zoladku, dziwnie sie czuje... zaczelo sie od tego ze balam sie o strate vhlopaka, mialam ataki paniki, pozniej przysnilo mi sie ze mama nie zyje i balam sie ja zostawiac sama, teraz znow wraca lek o stracie chlopaka, ze mnie zostawi, ze nie bede potrafila bez niego zyc. Dodam ze mam 19lat, prosze o pomoc! :(

Witam,
Proponuję udać się na konsultację do psychologa. Można odbyć takie wizyty bezpłatnie w ramach NFZ, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pani mieście.
Pozdrawiam.