Stany lękowe po marihuanie

Od niedawna miewam stany lękowe i dziwne myśli, jednak pojawiają się one tylko co jakiś czas i w nie dużym stopniu. Dodam, że około 4 mies. temu pierwszy raz spróbowałam marihuany, ale mam też nadciśnienie. Od czego to moze być? Czy może to być spowodowane narkotykiem? Spożyłam go w umiarkowanej ilości. Czy może to mieć podłoże w czymś innym?

Witam
Nie wiem czy praktykowanie z marihuaną miało miejsce tylko raz czy zdarzało się to Pani częściej. Jedno jest pewne każdy człowiek inaczej reaguje na narkotyki. Są osoby, które kilkakrotnie sięgały po marihuanę i nie odczuwały żadnych dolegliwości a są osoby, u których po zapaleniu jednego skręta pojawiały się objawy depresyjne, lękowe. Nie wiem, co oznaczają dziwne myśli, czy chodzi tu o myśli natrętne, z którymi nie może Pani sobie poradzić? Jeśli stany lękowe i „dziwne” myśli w dalszym ciągu będą się utrzymywać proszę zgłosić się do psychologa lub psychoterapeuty w celu dokładniejszej diagnozy.
Pozdrawiam