Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stany lękowe po stosowaniu Provera

Witam ,zażyłam 10 tabletek Provera 10mg, które przepisał mi ginekolog, strasznie źle się poczułam po nim, stany lękowe, depresja, lekarz kazał ostawić je i zalecił alek o nazwie Hydroxyzinum VP 10 mg, lek ten wycisza mnie na ok.4-5 h , po tym czasie wraca stan lękowy, zażyłam go dopiero 2 razy, proszę o poradę ponieważ mam 9 letnią córeczkę której muszę poświęcać sporo czasu, niestety w tym stanie mam z tym problem. Halina z Katowic.
KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Mgr Ewa Wójcik Psycholog, Gdynia
41 poziom zaufania

Szanowna Pani, ataki lękowe maja swoja przyczyne i nie przejda stosujac tylko leki. Prosze sprobowac z porady terapeuty. Trzebe poszuac przyczyny i ja usunac. Leki tego nie zalatwia.

Dla dziecka najlepsza mama, to szczesliwa mama. Mama bojaca sie bdzi lęk. Dlatego wazne jest abysmy zadbaly o siebie i daly dzieciom poczucie bezpieczenstwa. Jestem pewna ze lęki przejda po terapii. Pozdrawiam!

0

Proszę Pani, skoro lepiej działa hydroxyzyna,prosze ją stosować.Niezależnie jednak od leków sugeruję,by zawnioskowała Pani skierowanie do psychologa lub /bez skierowania/wspomogła się psychoterapią ,być może w tym samym ośrodku,gdzie przyjmuje psychiatra.Takie dolegliwości mogą być w depresji,którą powinno się opanować,żeby przywrócić zdrowie i nie zaburzać relacji z dzieckiem.Bo jej żródło może być całkiem gdzie indziej,ale gdy córka jest "pod ręką"zbiera to żniwo. Pozdrawiam.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0

Witam, Bardzo proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą. Bardzo proszę zadbać o siebie Pozdrawiam

0
Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin
62 poziom zaufania

Witam, jeśli skutki działania leku Panią niepokoją, proszę porozmawiać o tym z lekarzem. Myślę, że warto też zadbać o siebie, korzystając z psychoterapii, dzięki której pozbędzie się Pani lęków i poprawi swoją jakość życia, a tym samym córki. Pozdrawiam ciepło Monika Prus www.renovo-lublin.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety