Kobieta , 19 lat Mam 19 lat i od dłuższego czasu mam różne objawy i po incydencie z omdleniem lekarz zrobił badania krwi z których nic nie wyszło i stwierdził, że może to być nerwica. Wcześniej też miałam problemy z żołądkiem, ostre bóle, nudności itp. dostałam leki na żołądek ale problem co jakiś czas wraca. Cały czas drżą mi ręce, pocą się i są zimne. Czasami odczuwam kłucie w klatce piersiowej, które po chwili ustaje. Mam też ostatnio stany lękowe.Gdy coś mnie rozdrażni krzyczę lub płaczę. Co mam robić?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Nudności – Nudności i wymioty to nieprzyjemne dolegliwości znane każdemu. Nudności to nieprzyjemne, bolesne uczucie potrzeby zwymiotowania. Te objawy mogą towarzyszyć różnym chorobom. U dzieci są to infekcje i zatrucia, natomiast u dorosłych szeroko rozumiane zatrucie pokarmowe.
  • Drżenie rąk – Drżenie rąk to zaburzenie, które można spotkać u ludzi w każdym wieku. U młodszych ma ono przeważnie tło emocjonalne – można je zaobserwować na przykład podczas egzaminu czy rozmowy kwalifikacyjnej.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: