Stany lęku i depresyjne

Witam mam 20 lat jestem po kilku wizytach u psychiatry i wielu u psychologa pracowalem nad sobą gdyż mialem stany lenku ucisk w klatce i stan ktorego nie umiem opisac poprostu wtedy nie czulem nic bezradność typowe zero psychiatra zbyt mily nie byl stwierdzil ze depresja to nie jest ale cos podlegajacego pod to i przypisal tabletki (może dlatego że zdazaly sie myśli sny samobujcze z motocyklami ddo których mialem i mam dostep) lecz w groznych sytuacjach pomagały przemyslenia że kobiety samej nie

Witam, powinien pan leczyć się psychoterapeutycznie i daś się przez Psychoterapeutę zdiagnozować. Z tego co Pan pisze nic nie wynika, ponieważ nie wiemy co zdiagnozował psychiatra no i nie wiemy jakie tabletki Panu przepisał. Jeżeli ma Pam nadal myśli samobójcze to sytuacja jest poważna. Psychoterapia pomoże. Pozdrawiam

Witam Pana. Powinien Pan kontynuować psychoterapię. Ważne jednak, by nie były to wizyty u psychologa, gdyż nie ma on odpowiednich umiejętności do leczenia stanów chorobowych, może jedynie Pana wspierać i pomagać w radzeniu sobie z codziennymi sprawami. Powinien Pan być leczony przez doświadczonego psychoterapeutę, który oprócz studiów psychologicznych ma dodatkowo ukończoną 4 - letnią szkołę psychoterapii. Spotkania powinny się odbywać co najmniej raz w tygodniu, a na poprawę należy cierpliwie poczekać. Wszelkie Pana emocje związane z oczekiwaniem na poprawę powinny być otwarcie omawiane ze specjalistą w trakcie spotkań.

Małgorzata Danielewicz
www.terapia-psycholog.com.pl
www.psychoterapia.lublin.pl