Stany obezwładniającego smutku i myśli samobójcze

Stany obezwładniającego smutku i myśli samobójcze mam odkąd pamiętam. Okaleczałam się, miałam próbę samobójczą. Szukam nawet pomocy, ale terapie są płatne, a ja, przez opiekę nad dzieckiem nie mogę pracować i mnie na taką nie stać. Nie mam też ubezpieczenia od 5 lat i nie mogę skorzystać z pomocy NFZ. Nie wiem, co robić, tzn chciałabym umrzeć, bo nie ma możliwości, by jeszcze cokolwiek w tym życiu uratować...

Witam,
rozumiem, że jest Pani bardzo trudno ale warto się nie poddawać, nawet z tak trudnych sytuacji można znaleźć drogę wyjścia. Bardzo dobrze, ze myśli Pani o psychoterapii, być może mogłaby by Pani skorzystać z opieki społecznej, w OPS-ach także pracują psycholodzy. Prawo do ubezpieczenia powinna Pani otrzymać po zarejestrowaniu się w urzędzie dla bezrobotnych. Gdyby miała Pani jeszcze jakieś dodatkowe pytania proszę śmiało kontaktować się ze mną bezpośrednio (swisniewska72@gmail.com). Pozdrawiam.

Witam Panią
Proszę zgłosić się na izbę przyjęć do najbliższego szpitala psychiatrycznego i poprosić o przyjęcie na oddział terapeutyczny albo proszę na izbie przyjęć poprosić lekarza o leki. Bezpłatna terapia jest w centrum interwencji kryzysowej czyli w CIKU.
Anna Suligowska

Witam. Może Pani udać się do MOPSu. Posiadają oni darmowa poradę i mogą coś w tym kierunku zdziałać. Jest to służba publiczna.

Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga gdyż może odnaleźć tam Pani coś co przywróci wiarę w siebie %2Aa uważam ze to jest najważniejsze.
http://psychopedagog.eu

Może mieć Pani ciężką postać depresji. Leczenie jest absolutną koniecznościa. Proszę zarejestrować się w urzędzie pracy jako osoba bezrobota, w ten sposób będzie Pani ubezpieczona zdrowotnie. Proszę natychmiast wybrać się do doświadczonego lekarza psychiatry i dowiedzieć się o wszelkie możliwości leczenia (w tym również psychoterapeutycznego - oddziały dzienne, grupy wsparcia, programy psychoterapeutyczne). W razie nasilających się myśli samobójczych, proszę zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego. Objawów absolutnie nie wolno lekceważyć. Im szybciej Pani rozpocznie leczenie, tym szybciej dojdzie Pani do zdrowia!