Stany podgorączkowe, częsty ból brzucha i nudności

Mam takie objawy jak : stany podgoraczkowe , częsty ból brzucha i nudności , jestem ospala i zmeczona nic mi się nie chce , wszystko mnie drażni cały czas , mam też tak ze bardzo szybko się męcze moja pasja jest sport i dlatego zauważyłam że coś jest nie tak bo wykonując stale czynności nie daje rady , mam obniżoną odporność ciągle przeziebiona , węzły chłonne powiększone i ostatnio zauważyłam na nodze parę małych siniakow nie pamiętam żebym się uderZyła . Co to może być ? Proszę o poradę .

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące i wymagają kontaktu z internistą z racji ich ogólnego charakteru. Konieczne będzie, poza badaniem przedmiotowym, wykonanie badań podstawowych.