Stany podgorączkowe, drętwienie kończyn, opuchlizna kostek i ciągłe zmęczenie a wyniki badań

Witam, Od około roku bardzo źle się czuję,stany podgorączkowe, bóle stawów, drętwienia kończyn, opuchnięte kostki, ciagłe zmęczenie. Rozpoczęto diagnozę i wyszło: prawie niewydolność nerki i kamienie, arytmia, guzy hipoechogeniczne tarczycy i piersi (hormony tarczycy w normie), wysoki aldosteron, ale tomograf jamy brzusznej bez zmian,USG kostki wykazało zapalenie stawów, ale badania reumatoidalne, OB i CRP w normie,test na boleriozę IgM wykazał P41 < c.o. Co to oznacza? Ps.Moja mama ma na RZS.

możliwych przyczyn jest tak dużo, że nie umiem na tej podstawie niczego określić. Nie chcę również wymieniać żadnej nazwy choroby żeby się Pani nie sugerowała. Dane są zbyt skąpe a jednocześnie różne że bez dokładniejszych badań nikt się nie wypowie co Pani dolega.