Stany podgorączkowe i bóle w boku po jedzeniu

Proszę o interpretacje wyników , napisze tylko te parametry które budzą mój niepokój limfocyty ( 3.9 0.6-3.4 10x3/uL ) WBC ( 10.8 4.3-10 10x3 ) CRP (ujemne ) Rozmaz krwi manualny Pałeczkowate 1 % , neutrofile 37 % , eozynofile 1 % , limfocyty 58 %, monocyty 3 %. Mam też od ponad 2 tygodni stany podgorączkowe do 37.5 oraz często po jedzeniu boli mnie w okolicach żebra w lewym boku

Witam. Wyniki badań krwi nie budzą niepokoju. Opisane dolegliwości mogą wiązać się z wirusową infekcją przewodu pokarmowego. Konieczne jest kontynuowanie diagnostyki pod kierunkiem lekarza POZ.