Kobieta , 28 lat Witam od lutego mam stany podgorączkowe niewiadomego pochodzenia. przeszłam wiele badań byłąm u niejednego lekarza i wszyscy twierdzą że jestem zdrowa a ja jednak nie czuję się dobrze, jestem zmęczona, słaba czuję że mam te 37*. są dni że nie mam temp i czuję się ok ale większość mam te 37,37.1*. Badania krwi są w porządku, mam guzka na tarczycy ale lekarz mówi że to nie powoduje temp. badania na boleriozę, lambię wymazy ok. PPJ ana 3 dsDNA silnie dodatni ale wynik PPJ dsDNA met IIF ujemny.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy glukozy może dać wiele informacji o tym, co dzieje się wewnątrz organizmu, a nawet co może się stać (np.
  • Gorączka – Gorączka to podwyższona temperatura ciała ponad fizjologiczną normę. Dochodzi do tego na skutek przestawienia pożądanej temperatury ciała w podwzgórzu mózgu, które jest m.in. swoistym termostatem organizmu. Gorączka jest najczęściej odpowiedzią na stan chorobowy.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: