Stany psychozy paranoidalnej po 10-letnim pobycie córki za granicą

Corka po 10-letnim pobycie w GB,powróciła ze stanami psychozy paranoidalnej,dziwnie się zachowuje, krzyczy, a właściwie wydziera, twierdzi że jest w 3D,mysle że trwa to dość długo,jak jej pomóc,caly czas nawet przy posiłkach jest dziwnie skupiona, wyłacza się, nie chce ale tez nie może pracować tam tez nie pracowała.Próba sciagnięcia jej do Polski trwała od kwietnia,zgodziła się mówiąc że ma depresję, jak jej pomóc , nie ma nic ani ubezpieczenia, ani dokumentów,wszystko zgubiła, tułała się.HELP

Pozdrawiam
Katarzyna Binder