Stany zapalne po założeniu wkładki Mirena

Witam. Mam 33 lata i rok temu założyłam sobie wkładkę "mirena" . Od miesiąca mam ciągle stany zapalne , co wyleczę antybiotykiem gynalgin to po zbliżeniu z mężem następnego dnia problem powraca. Wspomnę że po wyleczeniu gynalginem robię przerwę i nie współżyję z mężem przez kilka dni. Proszę o szybką odpowiedź czy to grzybicze? Powiem jeszcze że nie mam żadnych upławów.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest leczenie zarówno Pani jak i Partnera seksualnego .