Stany zapalne po złym leczeniu kanałowym

Dzień dobry, Około 7 lat temu miałam leczenie kanałowe górnej szóstki. W marcu br. ząb zaczął pobolewać - podczas wizyty u stomatologa stwierdzono, ze kanaly byly zle wypelnione i zrobil sie stan zapalny. Mialam wiec ponowne leczenie kanalowe, usuniete cale wypelnienie i ponowne wypelnienie, wszystke opatrunki, a na koniec plomba (ostatnia 15 maja br.). Od dwóch dni niestety bol znowu mi dokucza, przy nagryzaniu i dotykaniu, ale bol bardzo silny. Jaka moze być przyczyna? Dziekuje z gory.

Witam
Ciężko stwierdzić, co dokładnie jest przyczyną takich dolegliwości. Może nie znaleziono jakiegoś dodatkowego kanału, może doszło do pęknięcia zęba, może przyczyna jest zupełnie inna. Konieczne będzie zdjęcie rtg i ponowna wizyta u stomatologa.

Lek. dent. Katarzyna KochaĹczyk

konieczne jest co najmniej kontrolne zdjęcie rtg
proszę zgłosić się do lekarza który leczył powtórnie Pana zęba
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna jest diagnostyka RTG - najlepiej w gabinecie, gdzie przeprowadzane było leczenie. Może być kilka przyczyn obecnego stanu, jednak bez badania nie można postawić diagnozy.