Staram się o dziecko. Jakie badania powinnam zrobić?

Witam,
mam 26 lat od 10 lat jestem z jednym partnerem, nigdy się nie zabezpieczaliśmy, zawsze kochamy się do końca, mimo to nie mogę zajść w ciążę:(
W wieku 19 lat miałam ciążę pozamaciczną, którą usunięto mi metodą laparoskopii. 3 lata później podejrzewano u mnie kolejną ciążę pozamaciczną, trafiłam do szpitala z takim podejrzeniem, miałam we krwi HCG odpowiadające 5 tygodniowi ciąży, usunięto mi jeden jajowód, ten, w którym pierwszy raz miałam ciąże pozamaciczną, po badaniu histopatologicznym okazało się, że to co uważali za ciąże, to była torbiel, a ciążę musiałam poronić.
Mam bardzo nieregularne miesiączki, nie potrafię obliczyć dni płodnych. Mieszkam w miejscowości, gdzie lekarze ginekolodzy nie kwapią się, żeby mi w jakiś sposób pomoc. Jakie powinnam zrobić badania, błagam o pomoc, może to hormony, nie wiem co robić, już nie mam nadziei.
Przez ostatnie 3 miesiące dostawałam miesiączkę 4. każdego miesiąca, dzisiaj jest 15., a ja miesiączki nie dostałam, robiłam test ciążowy, był negatywny, jednak przy poprzednich ciążach testy płytkowe też nie pokazały mi ciąży, pomimo jej obecności, dopiero testy z krwi beta HCG ją ujawniły, dlaczego tak się dzieje, co robić?

Dzień dobry!
Powinna Pani zrobić badania poziomu hormonów, badanie USG. Jeśli ma Pani problemy z zajściem w ciążę od takiego czasu, to być może pozostawiony jajowód jest niedrożny. Można by było wykonać badanie określające jego drożność - histerosalpingografię.
Z poważaniem