Starania o ciążę a bóle kręgosłupa i jajników, zgaga, rozdrażnienie i płaczliwość

Witam. mam pytanie . Mam 28 dniowe cykle. kochałam się ze swoim mężem 6 września czyli w planowaną owulację . od tamtej pory odczuwam ból w kręgosłupie i jajnikach. ostatnio zgaga , rozdrażnienie i płaczliwość. Brak oznak nadchodzącego okresu. Czy możliwe jest żebym zaszła w ciąże.? testy niestety pozytywne . dodam, że to nasz pierwszy cykl starań o dziecko. mam 24 lata Ania

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W celu potwierdzenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Jeśli wynik testu jest pozytywny oznacza to, że najpewniej jest Pani w ciąży.