Starania o ciążę a brak miesiączki u 19-latki

Witam mam 19 lat, od 3 miesięcy nie mam miesiączki, robiłam testy i badanie beta- hcg i w ciąży nie jestem, choć staramy się o dziecko z narzeczonym, dokładnie 4 miesiące temu obstawiam tabletki antykoncepcyjne rigevidon a nadal nie mogę zajść w ciążę a okresu nie mam. Dodam tylko że mam niedoczynność tarczycy leczona od 1,5 roku

Witam
Proponuję skonsultowanie problemu z ginekologiem
który po zbadaniu problemu wyjaśni jego przyczynę
i ewentualnie zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

być może pojawiły się u Pani zaburzenia hormonalne, które do tej pory były regulowane przez antykoncepcje.

Jeżeli wykonywała Pani test i wynik jest negatywny - to proszę się skonsultować z ginekologiem, który skieruje Panią na odpowiednie badania.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga