Starania o ciążę a negatywny test ciążowy i brak miesiączki z bólem podbrzusza

Witam, mam pytanie na temat ciąży a w zasadzie czy mogę w niej być. Miesiączka spóźnia mi się 8 dni mam zawroty głowy czesto sikam słabe łaknienie i pojaiły mi sie cienie żył na ciele... 2 dni temu robiłam test ciazowy i wyszedł negatywnie dzisiaj nadal nie mam miesiaczki a pojawił się ból a raczej kłócie w jajnikach i dole brzucha przypominajacy ból miesiączkowy nie wiem co mam o tym myśleć ...staram się o dziecko i mam nadzieje ze test się mylił

Elżbieta Rhone

Witam,
całkowita pewność da Pani wykonanie badania poziomu beta HCG z krwi.