Starania o ciążę a niski poziom progesteronu

Witam, Od 5 cykli biorę Duphaston. ponieważ mam bardzo niski progesteron. Chcę zajść w ciążę. Robiłam po trzech cyklach kolejne badania progesteronu i wynik był o 0,1 lepszy. Biorę 2 tabletki dziennie od 15 dnia cyklu przez 10 dni.W trakcie brania progesteronu pojawiają się u mnie małe plamienia. Czy jeśli od 5 cykli nie zaszłam w ciąże, może to oznaczać, że nie tylko niski progesteron jest przyczyną tego, że w niej jeszcze nie jestem? i czy istnieje możliwość, że przyjmuje go za mało?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować lek zgodnie z zaleceniami. W przypadku dalszych niepowodzeń konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.