Starania o ciążę a stosowanie leku Trioxial

Dzień dobry. Czy jeśli w 27 dc zażyję w ciągu doby 2x2 tabletki Trioxialu, to czy w kolejnym cyklu mogę już kontynuować starania o dziecko? Wiem, że ten lek może być niebezpieczny dla płodu. Dziś wynik beta HCG niemal na pewno wyklucza ciążę 1.2 (ciąża wg normy powyżej 5). Z góry dziękuję za informację

Zważywszy, że do najbliższej owulacji ma Pani co najmniej 2 tygodnie, spokojnie może się Pani starać o ciążę po zastosowaniu jednodniowej kuracji Trioxalem. Pozdrawiam serdecznie