Starania o ciążę a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Mam prawie 24 lata od 18 roku biorę tabletki antykoncepcyjne bez żadnej przerwy na początku brałam tabletki syndi 35 a ostatnio lekarz przepisał mi belara bo powiedział ze za długo je biorę . czy bede miała problemy z zajśćiem w ciąże po 6 latach stosowania bez tabletek bez żadnej przerwy . proszę o szybką odpowiedź.

Renata GrzechociĹska

Trudnk jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. U niektórych kobiet cykle i płodność powracają szybko u innych wolno i stanowi to duży problem.