Starania o ciążę a zażywanie leków na wzmocnienie odporności

Witam jestesmy z mezem na etapie planowania dziecka,w zasadzie juz w tym kierunku dzialamy od niedawna .jednak jestem osoba ktora ma slaba odpornosc i w okresie zimowym wzmacniam sie tranem i multiwitamina plusssz.i moje pytanie czy moge to spokojnie dalej przyjmowac czy bedac w pierwszych tygodniach ciazy a ja nie bede jeszcze o tym wiedziec to czy ma to jakis negatywny wplyw na nasze malenstwo.prosze o odpowiedzbo nie wiem czy mam dalej poprawiac stan swwj odpornosci czy raczej tym zaszkodze

Witam,
tymi suplementami raczej nie poprawi Pani swojego stanu zdrowia i odporności.
Może Pani przejść na witaminy dla kobiet ciężarnych, a przed ciążą stosować kwas foliowy.