Starania o ciążę i drugie dziecko od dwóch lat

Staramy się z mężem o 2 dziecko 2 lata. Pierwszy rok był na luzie.2 rok już dokładniejszy.W ciągu 12 cykli,robiłam testy owulacyjne i tylko 2-3 wyszły pozytywne.Mam krótkie skąpe miesiączki. trwają 2-3 dni.Czasami endometrium się złuszcza a czasami jest sama krew.Bywają takie cykle,że okres trwa 2 dni i później do ok 12 dc mam plamienia.Raz okres jest bolesny a raz nic nie czuję.Cykle mam 27-35 dniowe. Między cyklami mam bóle jajników. Endometrium po "owu" wynosiło 7,8mm. Co mam zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Sądzę że konieczne są badania hormonalne. Pogoda nie będzie można określić odpowiednie Postępowanie diagnostyczne i ewentualnie Terapeutyczne