Starania o ciążę i krótszy okres

W spodziewanym terminie dostałam okres. Jednak trwał on tylko 2 dni i do teraz mam lekkie plamienie brązowe. Jest ich niewiele.Te 2 dni były obfite w krwawienie.Ale tak jak zazwyczaj przy okresie.Normalnie okres trwa u mnie 6-7 dni.Trochę się martwię co to może być.Staramy się z mężem o dziecko ale jak na razie bez efektów.Proszę o pomoc.

Renata GrzechociĹska

Przyczyn takiej sytuacji może być wiele zaburzenia hormonalne, tryb życia, infekcja. Jeśli sytuacja będzie nawracała w kolejnych cyklach proszę się udać do ginekologa