Starania o ciążę i krwawienie po owulacji

Witam. Od roku czasu starałam się z mężem o dziecko. Niestety z naszych staran nie wiele wychodzilo. Po owulacji czesto mam krwawienia a w tym cyklu po owulacji do dnia spodziewanej miesiaczki mialam plamienia przypominające budyń czekoladowy. W dniu kiedy powinnam mieć miesiączke nastąpilo krwawienie tylko pół dnia.Dziś jest 15 dzien od tego incydentu i więcej krwawienia nie mialam. Pobolewa mnie troche podbrzusze. Robilam 3 testy ciążowe wyszły negatywne. W takim razie co może być przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze warto jest wykonać diagnostykę hormonalna. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.