Starania o ciążę i planowanie płci dziecka

Witam .. Mam 22 lata . Staramy się o dzidzie i moje pytanie jest takie. Data ostatniej miesiączki to 5. 01. 16 . Ostatni stosunek 17.01.16. Długość cyklu 28 do 29 dni i zastanawiam się czy tego 17 kochając się mogłam zajść w ciążę ?? I jak zaplanować płeć dziecka ? Chciałbym mieć synka . I kiedy powinnam się kochać aby trafić synka ? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że zaszła Pani w ciążę. Z medycznego punktu widzenia nie ma sposobu na zwiększenie szansy poczęcia chłopca lub dziewczynki.