Starania o ciążę i poronienie

Witam, Mam pewien problem ze soba i nie mam z kim o tym porozmawiac. Niewiem czy dobrze trafilam ale sprobuje. A wiec, mam 24 lata. Od czerwca staram sie o dziecko. czyli mija juz 4 miesieac i nic. Dodam tylko ze w lipcu bylam w ciazy ale poronilam. Byla to wczesna ciaza. Miesiaczki mam co 26, 27 dni. Martwie sie, ze bede miec problemy. Moj narzeczony ma 2 dzieci z inna kobieta. Wiec z nim jest chyba wszystko ok. On jest starszy ode mnie o 11 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co zdecydowanie nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Proszę kontynuować starania o ciążę pamiętając, że średni czas starań w naszym kraju wynosi 6 miesięcy.