Starania o ciążę i przyjmowanie luteiny

Mam cykle stymulowane przez clostilbegyt, obecnie to 3 cykl,ktory byl monitorowany- był pecherzyk dominujacy, ktory pekl. Do tego biorę luteinę,ale nie wiem kiedy powinnam ją odstawić- brąłam do 28dc w razie ciąży i zrobiłam test c- wyszedł negatywny a więc odstawiłam luteinę, bo bąłam się,że to zatrzyma okres. Dzisiaj 29 dc i nadal brak okresu. Czy powinnam brac luteinę mimo wszytsko? Nie mam jak dzisiaj ani jutro zrobić testu beta hcg bo laboratoria nieczynne. Z góry dziekuje za pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie beta hcg z krwi I następnie udać się do lekarza ginekologa.