Starania o ciążę i wyniki TSH

Staramy sie z mezem o dziecko. Moje tsh wynosilo 2.630 do zajscia w ciaZe powinno byc ponizej 2. Ginekolog przepisala. Mi euthyrox 25 na obniżenie tsh po 1 tabl. Po miesiacu moje tsh wynosi 1.310. Pytanie : czy dalej zazywac lek czy mozna od tak odstawić? Nie chcialabym doprowadzic do niedoczynnosci tarczycy i potem brac cale zycie kiedy wyniki mialam w normie ( 2.720, 2.630 ) co robic?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kontynuować leczenie do czasu kontroli u endokrynologa lub ginekologa, najprawdopodobniej będzie Pani przyjmowała lek przez okres ciąży, a potem zależnie od kontrolnego tsh oo porodzie.
Pozdrawiam