Starania o ciążę i wyznaczenie dni płodnych

Witam .... Miesiączkuję co 28 dni choć zdaża mi się 2-3 dni wczesniej albo po terminie ponieważ staramy się z mężem o dzidziusia a więc chciałabym dowiedziec się kiedy mam dni płodne i jak obliczać dni płodne a takrze czy kalkulatory dni płodnych które znajdąją się na stronach internetowych są wiarygodne.W pazdzierniku zaczęłam miesiączkować 25 w listopadzie miałam dostać 22 a dostałam 20 , 2 dni wczesniej. Miesiączkuję co 28 dni i trwa to 5dni..... bardzo proszę o odpowiedz.

Witam
prosze przyjąć sobie ogólną zasadę dla 28dniowego cyklu:
dni płodne wystąpią pomiędzy 10 a 14 dniem cyklu, licząc za pierwszy dzień cyklu pierwszy dzień krwawienia miesiączkowego.

pozdrawiam!