Starania o ciążę i zespół policystycznych jajników

Witam. Od 5 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. Dodam też że moje miesiaczkowanie jest dość nietypowe,bo jest ono co kilka miesięcy. Byłam już u kilku lekarzy ginekologów. Lekarka stwierdziła u mnie zespół policystycznych jajników. Dostałam tabletki glukophage xr 750 i dalej nic dostałam raz okres i więcej się nie pojawił.Wczoraj miałam przezroczysty konsystencji białka jaja kurzego sluz dziś tak samo tylko był lekko zabarwiony niteczkami krwi co to może oznaczać? Dziekuje za odpowiedzi :)

Aleksander Ropielewski

Okres w zespole policystycznych jajników jest cześto nieregularny i nietypowy, dlatego bez przeprowadzenia badania i wiadomości na temat obecnego stanu hormonalnego trudno jest mi jednoznacznie ocenić o czym może świadczyć obecna sytuacja i jakie działanie będzei w Pani przypadku najwłaściwsze.