Starania o ciążę i zielonkawa wydzielina

Witam pani doktor mam pytanie ,poniewaz z mezem staramy sie o dziecko juz ok 4 miesiaca i niestety bez rezultatow.Miesiaczke ost miala od 15-20 lipca dzis wypada mi 14 dzien cyklu i wystapilo u mnie krwawienie jak w trakcie okresu wraz z dziwna zielonkawa wydzielina i lekkimi skrzepikami trwalo ok 6 godzin po czym ustalo.Doda ze przyjmuje dopochwowo Luteine zalecona przez ginekologa.Czym mam powody by sie martwic czy moze to oznaczac ciaze?.Z gory Dziekuje za i odpowiedz i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza ginekologa.